Bojnice

Vítejte v kouzelném městě Bojnice, kde se historie prolíná s pohádkovou atmosférou! Dovolená a ubytování v Bojnicích nabízejí kombinaci krásné architektury, kulturních pokladů a příležitostí pro odpočinek.

Filter

Zobrazuji všech 6 výsledků

Ubytování v Bojnicích zahrnuje pestrou škálu možností, od romantických hotelů v centru města po tradiční penziony s autentickým slovenským šarmem. Ať už preferujete moderní komfort nebo atmosféru minulých dob, Bojnice mají co nabídnout.

Centrum pozornosti v Bojnicích přitahuje nádherný Bojnický zámek, jeden z nejkrásnějších hradů ve střední Evropě. Procházejte se zámeckým parkem a nechte se unášet atmosférou romantiky a historie. Zámek je také domovem známého Bojnického zoologického parku, který láká návštěvníky všech věkových kategorií.

Město Bojnice nabízí také řadu kulturních akcí a festivalů po celý rok, od historických trhů po vánoční trhy. Pro milovníky lázeňství je k dispozici ajurvédské wellness centrum, kde si můžete dopřát relaxaci a péči o tělo.

Po dni stráveném objevováním města si můžete vychutnat tradiční slovenskou kuchyni v místních restauracích a kavárnách. Bojnice jsou místem, kde se setkává kouzlo minulosti s pohodlím současnosti, a nabízejí ideální kulisu pro nezapomenutelnou dovolenou.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart