Nízké Tatry

Vítejte v jednom z nejkrásnějších horských rájů střední Evropy – v Nízkých Tatrách! Dovolená v této oblasti Slovenska nabízí kombinaci impozantních vrcholů, malebných údolí a široké škály aktivit pro milovníky přírody a dobrodružství.

Filter

Zobrazuji všech 11 výsledků

Ubytování v Nízkých Tatrách zahrnuje možnosti od horských chat a penzionů po moderní hotely s nádhernými výhledy na horskou krajinu. Bez ohledu na to, zda preferujete klidné prostředí horské chaty nebo luxusního hotelu, Nízké Tatry mají co nabídnout.

Pro milovníky turistiky jsou Nízké Tatry rájem. Národní park Nízké Tatry nabízí rozmanité trasy od snadných procházek až po náročné horské túry. Jasná, největší lyžařské středisko na Slovensku, se v létě proměňuje v cyklistický ráj se sjezdovými dráhami a horskými stezkami.

V zimě se Nízké Tatry stávají skvostným střediskem pro lyžování a snowboarding. Sjezdovky v Jasně jsou oblíbené pro svou kvalitu a výhledy na okolní hory.

Pro odpočinek a relaxaci si můžete dopřát návštěvu termálních lázní, které se nacházejí v blízkosti. Po dni stráveném v přírodě si můžete odpočinout ve wellness centru a užít si pohodu termálních bazénů.

Nízké Tatry jsou také bohaté na kulturní a historické památky. Navštivte tradiční horské vesnice, kostely a zříceniny hradů, které odrážejí bohatou historii této oblasti.

Dovolená v Nízkých Tatrách je zárukou nezapomenutelných zážitků v nádherném horském prostředí. Ať už jste dobrodruh nebo hledáte klidný únik do přírody, tato destinace má co nabídnout pro každého návštěvníka. Vaše dovolená v Nízkých Tatrách začíná právě teď!

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart