Györ

Vítejte v krásném městě Győr, kde se střetává bohatá historie s moderním životem! Dovolená v Győru slibuje prozkoumání historických památek, nákupy v elegantních buticích, a relaxaci u řeky Dunaj.

Filter

Zobrazuji všech 10 výsledků

Ubytování v Győru zahrnuje pohodlné hotely ve středu města s výhledem na památky, nebo klidné penziony v blízkosti přírodních rezervací. Bez ohledu na to, zda hledáte romantický útěk nebo aktivní dovolenou, Győr má nabídku pro každého návštěvníka.

Historické centrum města je plné památek, včetně Győrského dómu, Zichyho paláce, nebo náměstí Szent István, kde si můžete vychutnat atmosféru historických uliček a kaváren.

Győr je také známé svou nabídkou kulturních akcí a festivalů. Můžete navštívit místní muzea, divadla nebo se zúčastnit tradičních maďarských oslav.

Pro milovníky přírody jsou v okolí Győru možnosti pro pěší túry a cyklistiku. Můžete se vydat do okolních parků a přírodních rezervací, jako například Šopronský les nebo řeka Rába.

Győr nabízí také pestré možnosti nákupů. Můžete se projít historickým trhem, navštívit elegantní butiky nebo ochutnat místní speciality na tradičních tržnicích.

Večery v Győru mohou být věnovány návštěvě kaváren na historických náměstích, večeřím v místních restauracích, nebo noční procházce podél řeky Dunaj.

Dovolená v Győru slibuje kombinaci kultury, historie a odpočinku. Bez ohledu na to, zda jste milovník památek, dobytka, nebo klidného odpočinku, Győr vám poskytne nezapomenutelný zážitek.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart