Jižní Slovensko

Vítejte v krásném jižním Slovensku, kde se spojuje bohatá historie, malebná příroda a přívětivá atmosféra! Dovolená v této části země nabízí širokou škálu zážitků od historických památek až po odpočinkové chvíle ve vinicích a termálních lázních.

Filter

Zobrazen 1. – 12. z 20 výsledků

Jižní Slovensko je domovem mnoha malebných měst a obcí s unikátním charakterem. Návštěva historických měst jako Banská Štiavnica, s jejími hornickými tradicemi, nebo romantických Kremnic, oživí vaši dovolenou historickými poklady.

Pro milovníky přírody nabízí jižní Slovensko nádherné kopcovité krajiny, které lze objevovat při pěších túrách nebo cyklistických výletech. Národní park Slovenský kras, známý svými jeskyněmi, je dalším fascinujícím místem k prozkoumání.

Termální lázně na jižním Slovensku, jako například v Podhájskej nebo Dudinci, poskytují relaxaci a regeneraci pro tělo i duši. Ubytování v blízkosti těchto lázní vám umožní vychutnat si klidnou dovolenou s příležitostí pro wellness a lázeňské procedury.

Ochutnejte regionální speciality a vína v místních restauracích a vinárnách. Jižní Slovensko je známé také svými tradičními festivaly, které přinášejí naživu folklorní a lidové tradice této krásné části Slovenska.

Nezáleží na tom, zda hledáte dobrodružství, klid nebo kulturní zážitky – jižní Slovensko má co nabídnout pro každého návštěvníka. Vaše dovolená v této části Slovenska začíná právě teď!

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart