Island

Vstupte do kouzelného světa přírodních divů a jedinečné atmosféry na dovolené na Islandu. Tato ostrovní země ležící v srdci Arktidy nabízí neopakovatelné zážitky pro dobrodruhy, milovníky přírody a ty, kteří hledají klid a odpočinek.

Filter

Zobrazuji všechny 2 výsledky

Island je známý svými ohromujícími krajinami. Navštivte geotermální oblasti, jako Geysir a Haukadalur, kde můžete sledovat výbuchy horkých pramenů. Modrá laguna, termální jezero obklopené sopečným terénem, nabízí relaxaci v teplých minerálních pramenech.

Vodopády jsou jedním z nezapomenutelných prvků islandské krajiny. Skogafoss, Gullfoss a Seljalandsfoss jsou jen některé z překrásných vodopádů, které můžete objevovat. Jezera, jako Jokulsarlon s plovoucími ledovci, vytvářejí malebná místa pro pozorování přírodních jevů.

Pro milovníky outdoorových aktivit nabízí Island široké možnosti. Túry v národních parcích, ledovcové výpravy, rybaření a pozorování polárních světel jsou jen některé z dobrodružství, která můžete zažít.

Islandská kultura a historie jsou fascinující. Návštěva hlavního města Reykjavíku s moderní architekturou a živou kulturní scénou vám poskytne pohled do života Islandců. Starobylé kostely, jako Hallgrímskirkja, a muzea vás provedou historií země.

Ať už se rozhodnete sledovat vodopády, prozkoumávat sopečné oblasti nebo se jen relaxovat v termálních lázních, Island vám nabídne jedinečnou dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků. Připravte se na dovolenou na této kouzelné severní destinaci, kde se setkáváte s divokou přírodou a jedinečnou kulturou.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart