Františkovy Lázně

Vstupte do lázeňského ráje plného klidu, léčivých pramenů a historické elegance na dovolené a pobytu ve Františkových Lázních. Tato malebná lázeňská destinace v západních Čechách láká návštěvníky svou jedinečnou atmosférou a léčivými silami přírodních minerálních pramenů.

Filter

Zobrazuji všechny 4 výsledky

Františkovy Lázně jsou známé svou bohatou historií a architekturou. Procházejte se kolem elegantních lázeňských budov, jako je Zámecký lesní dům nebo Městský lázeňský dům, a obdivujte unikátní atmosféru tohoto lázeňského města.

Lázně jsou domovem mnoha minerálních pramenů, které mají léčivé vlastnosti. Návštěva lázeňských parků a pití léčivé vody z pramenů, jako je Františkův pramen nebo Pramen Marie, je tradiční součástí lázeňského rituálu.

Relaxujte v moderních lázeňských zařízeních, kde si můžete dopřát lázeňské procedury, wellness a rehabilitace pod dohledem zkušených odborníků. Františkovy Lázně nabízejí celou řadu lázeňských služeb, od tradičních procedur až po moderní techniky.

Procházka lázeňským parkem, který je označován za jeden z nejkrásnějších v Evropě, nabídne klidné chvíle odpočinku v přírodě.

Lázeňská kultura ve Františkových Lázních se odráží i v jejich kulturním programu. Návštěva koncertů, divadelních představení nebo lázeňských kaváren přispěje k vašemu pohodlí a zážitkům z lázeňské atmosféry.

Ubytování ve Františkových Lázních zahrnuje lázeňské hotely, pokoje v historických budovách a moderní apartmány s veškerým komfortem.

Ať už hledáte zpomalení tempa, léčbu nebo jednoduchý odpočinek, Františkovy Lázně jsou ideálním místem pro regeneraci těla i duše. Připravte se na dovolenou plnou pohody a péče o zdraví ve Františkových Lázních, kde tradice lázeňství splývá s moderním komfortem.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart