Šumava

Podívejte se na Šumavu očima odpočinku a dobrodružství! Dovolená a pobyty na Šumavě nabízejí jedinečné spojení horské krásy, historie a nekonečných možností pro aktivní odpočinek.

Filter

Zobrazuji všech 11 výsledků

Ubytování na Šumavě přináší širokou škálu možností pro každého návštěvníka. Ať už preferujete romantický penzion se všemi moderními pohodlími nebo horský hotel s nádherným výhledem, Šumava má co nabídnout. Probouzejte se do rána s vůní borovic a nechte se unášet atmosférou tohoto horského ráje.

Pro milovníky přírody je Šumava nesmírně lákavá. Procházejte se tajemnými lesy, kde se skrývají historické stezky a působivá jezera. Návštěva Národního parku Šumava vám otevře cestu do neporušené přírody, kde můžete obdivovat místní flóru a faunu.

Sportovci a dobrodruzi ocení řadu aktivit, jako jsou horská turistika, cyklistika nebo v zimě sjezdové lyžování. Šumava je rovněž domovem mnoha lyžařských středisek, která nabízí skvělé podmínky pro zimní radovánky.

Po dni plném dobrodružství si můžete dopřát odpočinek v tradičních šumavských hospůdkách, kde si pochutnáte na regionálních specialitách. Šumava vás zve na nezapomenutelnou dovolenou plnou přírodní krásy a vzrušujících zážitků.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart