Balaton

Vítejte u krásného Balatonu, kde se setkává slunečné počasí s nekonečným jezerem a příjemným prostředím! Dovolená na Balatonu slibuje relaxaci, vodní radovánky a kulturní zážitky na jihu Maďarska.

Filter

Zobrazen 1. – 12. z 25 výsledků

Ubytování na Balatonu zahrnuje hotely s výhledem na jezero, apartmány v blízkosti pláže nebo tradiční maďarské penziony. Bez ohledu na to, zda hledáte ubytování pro rodinnou dovolenou nebo romantický útěk, Balaton má širokou nabídku možností.

Balaton je největším sladkovodním jezerem ve střední Evropě a je známý svými písčitými plážemi a teplou vodou. Pláže jako například Siófok, Balatonfüred nebo Tihany nabízí ideální místa pro opalování, koupání a vodní sporty.

Pro milovníky aktivit na vodě je Balaton rájem. Můžete se věnovat plachtění, windsurfingu, nebo si půjčit kajak či paddleboard. Vodní zábava je zaručena pro celou rodinu.

Okolí Balatonu je bohaté na kulturní a historické památky. Navštivte Tihany s benediktinským opatstvím a krásným výhledem na jezero. Kromě toho se můžete vydat do maďarských vinic a ochutnat místní vína.

Večery na Balatonu nabízejí širokou škálu možností. Můžete si vychutnat tradiční maďarskou kuchyni v restauracích na břehu jezera, navštívit místní trhy nebo si užít večerní procházky podél promenád.

Dovolená na Balatonu slibuje nejen vodní radovánky, ale také klidné chvíle na pláži a poznávání maďarské kultury. Bez ohledu na to, zda hledáte dobrodružství nebo odpočinek, Balaton má co nabídnout pro každého návštěvníka

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart