Vysočina

Vstupte do srdce České republiky a objevte kouzlo Vysočiny! Dovolená a pobyty na této malebné vysočinské zemi nabízejí kombinaci přírodního klidu, historie a autentického venkovského života.

Filter

Zobrazen 1. – 12. z 23 výsledků

Ubytování na Vysočině zahrnuje širokou škálu možností, od útulných penzionů v historických vesnicích po moderní hotely s výhledem na nádhernou krajinu. Nechte se hýčkat domácí atmosférou a probouzejte se do rána s vůní čerstvého venkovského vzduchu.

Příroda Vysočiny láká k objevování. Procházejte se malebnými vesnicemi, obklopenými zelenými poli a kopci. Národní přírodní rezervace Žďárské vrchy nabízí působivé výhledy a skvělé možnosti pro pěší turistiku. Pro milovníky historie je zde řada zámků a klášterů, jako například UNESCO chráněný klášter ve Žďáru nad Sázavou.

Vysočina je rovněž rájem pro cyklisty, nabízející rozmanité trasy od údolí řeky Sázavy po vrcholky kopcovité krajiny. V zimě se můžete těšit na bílé kouzlo při běžkování nebo lyžování na místních sjezdovkách.

Po dni stráveném objevováním můžete ochutnat místní kulinářské lahůdky v tradičních hospůdkách. Vysočina vás zve k odpočinku, relaxaci a objevování autentické české krajiny.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart