Belianské Tatry

Vítejte v jednom z nejkrásnějších koutů Slovenska – v Belianských Tatrách! Dovolená a ubytování v tomto pohádkovém horském ráji nabízí neopakovatelný mix malebné přírody, turistických výzev a pohodlného odpočinku.

Filter

Zobrazuji všech 8 výsledků

Ubytování v Belianských Tatrách zahrnuje tradiční horské chaty, útulné penziony i moderní hotely, které se nesou v duchu okolní nádhery. Probouzejte se každé ráno s výhledem na majestátné vrcholy a ponořte se do atmosféry této horské oázy.

Pro milovníky turistiky nabízí Belianské Tatry nespočet tras s rozmanitými obtížnostmi. Jedním z nejznámějších treků je výstup na Gerlachovský štít, nejvyšší vrchol Vysokých Tater. Pro ty, kteří hledají spíše klidnější zážitky, jsou k dispozici odlehčenější trasy s nádhernými výhledy.

Národní přírodní rezervace Belianské Tatry hostí i skalní soutěsky a krásná jezera, která poskytují skvělé příležitosti pro odpočinek a fotografování. V zimních měsících se oblast proměňuje v bílou krajinu vhodnou pro sjezdové lyžování, běžkování a další zimní radovánky.

Po dni stráveném v přírodě si můžete odpočinout v horských chatách a pochutnat si na tradiční slovenské kuchyni. Belianské Tatry jsou místem, kde se snoubí dobrodružství s pohodlím, a nabízí nezapomenutelný pobyt pro každého milovníka přírody.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart