Maroko

Vítejte v pohádkovém Maroku, zemi kontrastů, kde se setkává tradiční kouzlo s moderní atmosférou! Dovolená v Maroku slibuje nejen exotickou atmosféru a bohatou historii, ale také dobrodružství v krásné poušti, horských oázách a živých tržištích.

Filter

Zobrazen 1. – 12. z 16 výsledků

Ubytování v Maroku zahrnuje pohodlné riady (tradiční marocké domy) v medině (starém městě), stylové hotely v moderních čtvrtích nebo luxusní riady v historických palácích. Bez ohledu na to, zda preferujete autentický zážitek nebo moderní pohodlí, Maroko má co nabídnout pro každého návštěvníka.

Začněte svou dovolenou v městě Marrákeš, kde můžete prozkoumat slavné náměstí Djemaa el Fna, kouzelnou zahradu Majorelle a historickou medinu. Následně se vydejte do města Fes, kde najdete starobylou univerzitu a kouzelné uličky města. Město Chefchaouen, s modrými domy v horském prostředí Rifových hor, je dalším nádherným místem k návštěvě.

Pro dobrodružství v přírodě si naplánujte výlet do Sahary, kde můžete zažít jízdu na velbloudech a strávit noc pod hvězdami v tradičních stanech.

Marocká kuchyně je bohatá na příchutě a aromatická koření. Ochutnejte tradiční tajine, couscous, pastilla a užívejte si čerstvé ovoce a mátový čaj.

Prozkoumejte místní trhy, známé jako souky, kde najdete tradiční řemesla, kožené výrobky, keramiku a barevné textilie. Jedním z oblíbených míst je souk v Marrákeši, kde můžete zažít pestrý svět obchodů a řemeslníků.

Večery mohou být věnovány sledování tradičních tanečních představení nebo relaxaci v hamamech (tradičních lázních).

Dovolená v Maroku slibuje pestrou směs kultury, dobrodružství a relaxace. Bez ohledu na to, co hledáte, Maroko vám nabídne nezapomenutelný zážitek. Vaše dovolená začíná právě teď!

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart