Chorvatsko

Vstupte do nádherného světa dovolených v Chorvatsku, kde se snoubí křišťálově čisté moře, historické památky a kulinářské lahůdky. Tato středomořská destinace láká návštěvníky svou různorodostí a překrásnými scenériemi.

Filter

Zobrazen 1. – 12. z 290 výsledků

Pobřeží Chorvatska s překrásnými plážemi a azurovým mořem je jednou z nejžádanějších částí této země. Dubrovník, známý též jako “perla Jaderského moře”, se pyšní impozantními hradbami a historickým jádrem, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Split, s Diokleciánovým palácem a malebnými uličkami, je dalším fascinujícím městem na pobřeží.

Kromě toho můžete objevovat národní parky, jako Plitvická jezera s kaskádami a jezery obklopenými bujnou přírodou, nebo Krka s vodopády a malebnými vodními cestami.

Historické města, jako Zadar s unikátním varhanním nástrojem hrajícím na mořský vánek, a Rovinj s malebnými uličkami a romantickým přístavem, představují okouzlující kulisy pro vaši dovolenou.

Chorvatská kuchyně vám přinese autentické chuťové zážitky. Ochutnejte čerstvé ryby a mořské plody, grilované maso, domácí těstoviny a nespočet dalších lahůdek. Navštivte místní trhy a ochutnejte olivový olej a vína z regionálních vinic.

Pro milovníky dobrodružství a aktivity je Chorvatsko ideálním místem. Můžete se věnovat potápění, plachtění, kajakářství nebo prostě procházkám po malebném pobřeží.

Ať už si vyberete slunečnou plážovou dovolenou, kulturní objevování nebo aktivní odpočinek, Chorvatsko vám nabízí nezapomenutelnou dovolenou plnou krás, chutí a dobrodružství. Připravte se na cestu do této překrásné země a zažijte dovolenou v Chorvatsku, která vám zanechá nezapomenutelné vzpomínky.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart