Indie

Vstupte do země, kde se setkávají bohatství kultur, barvitá spirituality a ohromující historie na dovolené v Indii. Tato jihoasijská destinace nabízí nekonečné možnosti pro objevování, od živých měst a chrámů po pestré tržiště a malebnou přírodu.

Filter

Zobrazuji všechny 2 výsledky

Delhi, hlavní město Indie, je kolébkou historie a současnosti. Červená pevnost, Jama Masjid a brána India Gate jsou jen některé z historických památek, které odrážejí rozmanitou minulost této země. Staré město s tradičními bazary a královským chrámem Akshardham nabízí autentický pohled na každodenní život v indickém městě.

Agra je domovem jednoho z nejslavnějších symbolů lásky na světě, Taj Mahalu. Tato bílá mramorová stavba, postavená císařem Šáhdžahánem pro svou manželku Mumtaz, je mistrovským dílem architektury a jedním z nejnavštěvovanějších památek na světě.

Jaipur, známý také jako “Růžové město,” přináší pohled na krásná paláce, jako je Hawa Mahal a Jal Mahal, a historickou pevnost Amber s fantastickými výhledy na okolní krajinu.

Goa, slavná plážová destinace, láká turisty svými bílými plážemi, palmami a živým nočním životem. Kerala, známá jako “Země bohů,” nabízí kouzelné zážitky na backwaters, horské túry a ayurvédské lázně.

Indická kuchyně je slavná svou rozmanitostí a exotickými chutěmi. Ochutnejte masala dosa, tandoori krevety, biryani nebo thali, kde se setkáte s různými pokrmy na jednom talíři.

Ranní jóga u Ganga v Rishikeshi, horské výpravy v Himálaji, meditace v Dharamsale nebo návštěva chrámů v Varanasi – v Indii čeká na každého cestovatele něco jedinečného.

Ať už máte rádi historii, přírodu, nebo se chcete ponořit do místní kultury, Indie vám nabídne nekonečné možnosti pro objevování. Připravte se na cestu do této pestrobarevné země, kde se setkává tradice s moderností.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart