Německo

Vstupte do pohádkového světa historie, kultury a malebné krajiny na dovolené v Německu. Tato středoevropská země láká návštěvníky svým bohatým kulturním dědictvím, krásnými městy a přírodními scenériemi.

Filter

Zobrazen 1. – 12. z 33 výsledků

Berlín, hlavní město Německa, je centrem umění, historie a moderní architektury. Známá pamětihodnost, Brandenburská brána, symbolizuje jednotu města. Návštěva muzeí na ostrově Museumsinsel nebo procházka podél Berlínské zdi jsou jen některé z aktivit, které město nabízí.

Bavorsko, jižní část Německa, je známé svými pohádkovými hrady, včetně nezapomenutelného Neuschwansteinu. Mnichov, hlavní město Bavorska, láká svými historickými stavbami, parky a tradičními pivnicemi během slavného Oktoberfestu.

Romantická cesta, malebná trasa vedoucí historickými městy a přírodními scenériemi, nabízí nezapomenutelnou jízdu přes střední Německo. Rothenburg ob der Tauber, s jeho dochovanými středověkými stavbami, a Heidelberg s krásným zámkem jsou jen dvěma z mnoha klenotů na této trase.

Německá krajina nabízí rozmanité možnosti pro milovníky přírody. Černý les (Schwarzwald) s hustými lesy a malebnými vesnicemi, Rýnská údolí s vinicemi a malebnými hrady, a Alpy s krásnými horskými scenériemi jsou jen některé z přírodních pokladů této země.

Německá kuchyně je pestrá a chutná. Ochutnejte tradiční pokrmy, jako jsou bratwurst, pretzels, a variace na bramborové pokrmy. Pivní zahrady (Biergarten) jsou ideálním místem na ochutnávku místních piv a tradičních jídel.

Ať už se rozhodnete prozkoumávat historická města, ponořit se do kulturních zážitků nebo relaxovat v krásné přírodě, Německo vám poskytne dovolenou plnou různorodosti a příjemných zážitků. Připravte se na cestu do této evropské destinace, kde se snoubí minulost s moderností.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart