Guatemala

Vítejte v půvabné Guatemale, zemi, kde se setkává pestrá kultura s krásnou přírodou a bohatou historií! Dovolená v Guatemale slibuje nejen objevování koloniálních měst, ale také průzkum starobylých archeologických nalezišť a překrásných přírodních scenérií.

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.

Ubytování v Guatemale zahrnuje boutique hotely v koloniálních městech, tradiční haciendy v přírodě a luxusní letoviska na pobřežích jezer a oceánů. Bez ohledu na to, zda hledáte historický zážitek, dobrodružství v přírodě nebo klid na pláži, Guatamela nabízí různé možnosti ubytování pro každého návštěvníka.

Začněte svou dovolenou v Antiguae, bývalém hlavním městě s bohatou koloniální architekturou. Procházejte uličkami plnými kostelů, klášterů a historických budov, nebo ochutnejte místní kávu na tradičních náměstích.

Pokračujte v cestě směrem na sever do města Chichicastenango, kde se nachází jeden z největších a nejbarevnějších trhů v Latinské Americe. Zde můžete zakoupit tradiční řemesla, oděvy a suvenýry a zažít autentickou atmosféru guatemalského trhu.

Návštěva jezera Atitlán, jednoho z nejkrásnějších jezer na světě, nabízí klidné prostředí s výhledy na hory a tradiční indiánské vesnice. Plavte se lodí po jezeře, objevujte tradiční kulturu místních komunit a relaxujte na břehu.

Pro milovníky přírody je výlet do národního parku Tikal, který je domovem k majestátním mayským pyramidám a chrámům obklopeným pralesem, nezapomenutelným zážitkem.

Místní kuchyně v Guatemale spojuje tradiční mayské recepty s evropskými vlivy. Ochutnejte místní speciality, jako jsou tamales, kak’ik (kachní polévka) nebo pozole.

Večery mohou být věnovány sledování tradičních tanečních představení, koncertům místní hudby nebo relaxaci u jezera s výhledem na západ slunce.

Dovolená v Guatemale slibuje kombinaci kultury, historie a přírodní krásy. Bez ohledu na vaše preference, tato středoamerická destinace vám poskytne nezapomenutelný pobyt. Vaše dovolená začíná právě teď!

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart