Mexiko

Vítejte v slunném Mexiku, zemi barvitých kultur, krásných pláží a bohaté historie! Dovolená v Mexiku slibuje nejen odpočinek na karibském pobřeží nebo Tichomořském pobřeží, ale také průzkum starověkých památek, tradičních festivalů a pestré mexické kuchyně.

Filter

Zobrazuji všechny 2 výsledky

Ubytování v Mexiku zahrnuje luxusní letoviska na plážích Riviera Maya, tradiční haciendy v koloniálních městech nebo boutique hotely v historických čtvrtích. Bez ohledu na to, zda preferujete relaxaci na pláži, dobrodružství v džungli nebo procházky starobylými uličkami, Mexiko nabízí ubytování pro každého návštěvníka.

Začněte svou dovolenou v Cancúnu, který nabízí nádherné pláže, vodní aktivity a animovaný noční život. Pro milovníky historie je nedaleké město Chichén Itzá s pyramidou Kukulkán jedním z nejznámějších archeologických nalezišť v Mexiku.

Pokračujte směrem na západ do města Mérida, kde se setkáte s koloniální architekturou, tradičními trhy a autentickým atmosférickým prostředím. Navštivte také starověké mayské ruiny v Uxmal a Kabah.

Pro romantický útěk můžete zvolit cestu na Tichomořské pobřeží, do destinací jako je Puerto Vallarta nebo Cabo San Lucas, kde najdete písečné pláže, romantická letoviska a spektakulární západy slunce.

Pro milovníky adrenalinu je k dispozici dobrodružství v džungli v místech jako je Costa Rica nebo Yucatán, kde můžete absolvovat dobrodružné túry, jízdy na čtyřkolkách nebo potápění.

Místní kuchyně v Mexiku je bohatá na chuťové zážitky. Ochutnejte tradiční tacos, guacamole, ceviche a samozřejmě pikantní mexickou kuchyni.

Večery mohou být věnovány procházkám po pláži, romantickým večeřím v tradičních restauracích, nebo návštěvě tradičních mayských představení.

Dovolená v Mexiku slibuje pestrou směs přírodních krás, historie, kultury a relaxace. Bez ohledu na vaše preference, Mexiko vám poskytne nezapomenutelný pobyt.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart