Spojené státy

Vítejte ve Spojených státech, zemi nekonečných možností, kde se setkává různorodá krajina, bohatá historie a moderní metropole! Dovolená ve Spojených státech slibuje rozmanité zážitky, od návštěvy přírodních parků po prozkoumávání pulzujících měst.

Filter

Zobrazuji všech 11 výsledků

Ubytování ve Spojených státech zahrnuje širokou škálu možností, od luxusních hotelů ve velkoměstech po útulné chaty v přírodě. Bez ohledu na to, zda preferujete urbanistický životní styl nebo klidný pobyt v přírodě, Spojené státy mají nabídku pro každého návštěvníka.

Začněte svou dovolenou v New Yorku, světově proslulém městě, které nikdy nespí. Procházejte Central Parkem, obdivujte mrakodrapy na Manhattanu, navštivte muzea a užívejte si pestrou kulinářskou scénu.

Pokračujte směrem na západ do Grand Canyonu v Arizoně, kde se vám naskytne úchvatný pohled na kaňon, který vznikl tisíce let eroze. Pro milovníky přírody nabízí Spojené státy nespočet přírodních divů, jako jsou Yosemitský národní park v Kalifornii, Yellowstone v Wyomingu nebo Great Smoky Mountains na pomezí Tennessee a Severní Karolíny.

Pro sluneční radovánky a relaxaci na pláži se vydejte na Floridu nebo Havaj. Bílé písečné pláže, tyrkysová voda a tropický podnebí vytvářejí ideální podmínky pro odpočinek a dovolenou plnou radovánek.

Navštivte historické město Boston v Massachusetts, kde se můžete seznámit s americkými dějinami, nebo se vydajte do New Orleans v Louisianě, aby ste si užili jedinečnou hudbu, kuchyni a atmosféru.

Místní kuchyně ve Spojených státech zahrnuje různorodé chutě z celého světa. Ochutnejte burger v Texasu, lobster roll v Maine, tex-mex v Kalifornii nebo BBQ v Kansasu.

Večery mohou být věnovány divadelním představením na Broadwayi, koncertům, procházkám po nábřeží nebo sledování západu slunce na pláži.

Dovolená ve Spojených státech slibuje rozmanitost, ať už upřednostňujete přírodu, kulturu, dobrodružství nebo pohodlí městského života.

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart