Antistresová masáž zad, šíje a hlavy

970 

Město

SKU: 2527-24857-5 Kategorie: , ,
Přidejte svou recenzi

Připravte se na 30 minut uvolňující masáže, během které se necháte hýčkat certifikovanou thajskou masérkou.
Než procedura začne, domluvíte se na recepci na intenzitě masáže, poté se přemístíte k masérskému lehátku a 30 minut pohody může začít. Antistresová terapie začíná klasickou thajskou masáží zad, ramen, šíje a hlavy. Na bolavá místa vám masérka přiloží horké bylinné sáčky, které uvolní i velmi ztuhlé svaly. Po domluvě lze na ztuhlá místa použít také bylinnou hřejivou mast. Nakonec vás ještě čeká krátké protažení a můžete vyrazit zpět do světa.
Během masáže můžete být nazí, případně využít jednorázové spodní prádlo (to najdete připravené na pokoji), abyste zamezili znečištění vlastního oblečení. Intimní partie budete mít přikryté ručníkem.
Doporučujeme přijít alespoň 10minutovým předstihem, abyste měli čas si odložit a případně využít sprchu. Před procedurou minimálně hodinu nejezte, aby vám bylo příjemně.

Popis a specifikace produktu jsou k dispozici na webových stránkách. V katalogu si také můžete přečíst recenze na Antistresová masáž zad, šíje a hlavy. Popis obsahuje informace o prodejci Adrop a doporučení, kde zakoupit Antistresová masáž zad, šíje a hlavy. Podrobnější informace o tomto produktu naleznete níže.

Zobrazit celý popis produktu >>>>

O prodejci Adrop

Adrop.cz je online obchod specializující se na prodej zážitků, které mají za cíl nabídnout zákazníkům nezapomenutelné a originální zážitky. Na této platformě mohou zájemci objevit širokou škálu aktivit, které zahrnují adrenalinové dobrodružství, relaxační wellness procedury, kulturní akce, výlety a gastronomické zážitky.

Eshop adrop.cz vyniká svým uživatelsky přívětivým rozhraním, které umožňuje snadné procházení nabídky a rychlé vyhledávání konkrétních typů zážitků. Zákazníci mohou využít detailní popisy každé nabízené aktivity, fotografií a možnosti zakoupení zážitku přímo online.

Ušetřete na dopravě!

Rádi bychom vás informovali o výhodné možnosti dopravy na místo konání našich akcí. Ve spolupráci s naším partnerským autobusovým dopravcem jsme pro vás připravili speciální nabídku. Nyní máte možnost využít pohodlnou a spolehlivou autobusovou dopravu, která vám nejen usnadní cestu, ale také vám umožní ušetřit finance, které byste jinak vynaložili na individuální dopravu.

Rezervujte si místo v autobuse >>>>

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

Antistresová masáž zad, šíje a hlavy
Antistresová masáž zad, šíje a hlavy

970 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart