Hotel Blue Oceana Suites

15690 

Město

SKU: 1824 Kategorie: , ,
Přidejte svou recenzi

Recepce, směnárna
4 restaurace, 4 bary, maurská kavárna
Nákupní galerie
Kadeřnictví, wellness, fitness
Konferenční místnost
3 bazény, z nichž jeden je pouze pro dospělé
Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma
Oficiální název hotelu je TUI Blue Oceana Suite 5*

Ultra All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, odpolední snack, po předchozí rezervaci možnost povečeřet v à la carte restauraci, neomezené množství vybraných místních a importovaných alko a nealko nápojů ve vybraných barech a restauracích dle jejich otevírací doby (9:00 – 24:00)
Bližší informace o rozsahu All inclusive obdržíte po příjezdu do hotelu

Popis a specifikace pobytu jsou k dispozici na webových stránkách. V katalogu si můžete také přečíst recenze na Hotel Blue Oceana Suites, popis od prodejce Blue-style a doporučení, kde zakoupit pobyt v Hotel Blue Oceana Suites. Podrobnější informace o tomto produktu naleznete níže.

Zobrazit celý popis produktu >>>>

O prodejci Blue-style

Blue-style.cz je společnost zaměřená na poskytování nezapomenutelných dovolených s důrazem na komfort, kvalitu a jedinečné zážitky. Se širokou škálou nabídek destinací po celém světě vám Blue-style.cz umožňuje objevovat svět s lehkostí a bezstarostně.

Naše nabídka zahrnuje různé typy dovolených, od relaxačních pobytů na pláži po dobrodružné expedice do exotických destinací. S partnerstvím s renomovanými hotely, leteckými společnostmi a turistickými operátory se snažíme zajistit optimální kombinaci kvality a ceny pro naše zákazníky.

Blue-style.cz vám poskytuje jednoduchý a přehledný způsob rezervace online, ať už se rozhodnete pro dovolenou s rodinou, romantický výlet nebo sólový dobrodružný výlet. S naší vášní pro cestování vám chceme otevřít bránu k nezapomenutelným a bezstarostným dovoleným.

Ušetřete na dopravě!

Rádi bychom vás informovali o výhodné možnosti dopravy na místo konání našich akcí. Ve spolupráci s naším partnerským autobusovým dopravcem jsme pro vás připravili speciální nabídku. Nyní máte možnost využít pohodlnou a spolehlivou autobusovou dopravu, která vám nejen usnadní cestu, ale také vám ušetřit finance, které byste jinak vynaložili na individuální dopravu.

Rezervujte si místo v autobuse >>>>

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

Hotel Blue Oceana Suites
Hotel Blue Oceana Suites

15690 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart