Hotel Creta Maris Resort

23190 

Město

SKU: 1966 Kategorie: , ,
Přidejte svou recenzi

Recepce
7 restaurací (hlavní restaurace, 4 à la carte, 2 snack bary) a 10 barů
Wellness, fitness, kadeřnictví
Diskotéka, herna
Vnitřní vyhřívaný bazén
15 bazénů pro dospělé a pro děti (některé s mořskou vodou)
Aquapark zdarma (vstup omezen výškou a věkem – od 7 let)
Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma
Obchůdky, minimarket, klenotnictví
Soukromá kaplička
Přistávací dráha pro vrtulník
Konferenční místnost

All Inclusive: brzká kontinentální snídaně (na vyžádání), snídaně, brunch, lehký oběd, oběd a večeře formou bufetu, odpolední káva, čaj a zákusky, snack během dne, pozdní snack, neomezené množství místních vybraných alko a nealko nápojů ve vybraných barech a restauracích dle jejich otevírací doby (9.00–24.00)
Možnost 1x za pobyt využít à la carte restauraci po předchozí rezervaci (řecká, středomořská, BBQ a další.)
Během večeří je vyžadován společenský oděv (nelze v plážovém oblečení)
K dispozici bar pouze pro dospělé (18:00 – 00:00) 
Bližší informace o rozsahu All Inclusive obdržíte po příjezdu do hotelu

Popis a specifikace pobytu jsou k dispozici na webových stránkách. V katalogu si můžete také přečíst recenze na Hotel Creta Maris Resort, popis od prodejce Blue-style a doporučení, kde zakoupit pobyt v Hotel Creta Maris Resort. Podrobnější informace o tomto produktu naleznete níže.

Zobrazit celý popis produktu >>>>

O prodejci Blue-style

Blue-style.cz je společnost zaměřená na poskytování nezapomenutelných dovolených s důrazem na komfort, kvalitu a jedinečné zážitky. Se širokou škálou nabídek destinací po celém světě vám Blue-style.cz umožňuje objevovat svět s lehkostí a bezstarostně.

Naše nabídka zahrnuje různé typy dovolených, od relaxačních pobytů na pláži po dobrodružné expedice do exotických destinací. S partnerstvím s renomovanými hotely, leteckými společnostmi a turistickými operátory se snažíme zajistit optimální kombinaci kvality a ceny pro naše zákazníky.

Blue-style.cz vám poskytuje jednoduchý a přehledný způsob rezervace online, ať už se rozhodnete pro dovolenou s rodinou, romantický výlet nebo sólový dobrodružný výlet. S naší vášní pro cestování vám chceme otevřít bránu k nezapomenutelným a bezstarostným dovoleným.

Ušetřete na dopravě!

Rádi bychom vás informovali o výhodné možnosti dopravy na místo konání našich akcí. Ve spolupráci s naším partnerským autobusovým dopravcem jsme pro vás připravili speciální nabídku. Nyní máte možnost využít pohodlnou a spolehlivou autobusovou dopravu, která vám nejen usnadní cestu, ale také vám ušetřit finance, které byste jinak vynaložili na individuální dopravu.

Rezervujte si místo v autobuse >>>>

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

Hotel Creta Maris Resort
Hotel Creta Maris Resort

23190 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart