Královské Holandsko + VÝZNAMNÉ UMĚLECKÉ SBÍRKY + MODERNÍ ROTTERDAM (letecky z Pr

33990 

SKU: 14969A Kategorie: ,
Přidejte svou recenzi

Po stopách nizozemských dynastií… Nahlédnete do života panovníků na zámku Het Loo a v jeho zahradách. V Haagu nevynecháte sídlo Binnenhof či palác Noordeinde. Poznáte dějiny rodu Oranžských v Delftu i Vermeerovy obrazy. Perly umění zhlédnete v muzeu Kröller-Müller či Mauritshuisu a nevšední architekturu v Rotterdamu. Zažijte královské Holandsko – dopřejte si porci umění a historie!

Ubytování

ubytování ve 4* hotelu ve dvoulůžkových či třílůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením

O prodejci RadyNaCestu.cz

RadyNaCestu.cz nabízí zájezdy do 61 zemí světa, které umožňují cestovatelům vyhnout se turistickým pastem. S nadšenými průvodci, kteří osobně testují každý zájezd, garantujeme autentické a méně známé zážitky. Zapomeňte na masovku a objevte s námi skryté poklady destinací, kde se setkáte s místní kulturou a atmosférou. Díky RadyNaCestu.cz získáte nejenom průvodce, ale společníka na unikátních cestách, kde žádná cesta není stejná.

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

Královské Holandsko + VÝZNAMNÉ UMĚLECKÉ SBÍRKY + MODERNÍ ROTTERDAM (letecky z Pr
Královské Holandsko + VÝZNAMNÉ UMĚLECKÉ SBÍRKY + MODERNÍ ROTTERDAM (letecky z Pr

33990 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart