Pivní pobyt na Zámku Svijany

4290 

Město

SKU: 842-19888-3 Kategorie: , ,
Přidejte svou recenzi

V rámci tohoto speciálního balíčku je pro něj připraveno:
 
– 1x ubytování na jednu noc/ 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji (aby se vyspali do růžova),
– snídaně pro dvě osoby (aby se pořádně najedli),
– vstup do zámeckých expozic,
– 1x zámecká hra Arcana (hotelový host má slevu 20%),
– pivní degustační menu pro dvě osoby,
– pivo a preclíky na přivítanou (aby se tu cítili jako doma).
 
Prostě skvěle strávené dva dny na zámku.

Popis a specifikace produktu jsou k dispozici na webových stránkách. V katalogu si také můžete přečíst recenze na Pivní pobyt na Zámku Svijany. Popis obsahuje informace o prodejci Adrop a doporučení, kde zakoupit Pivní pobyt na Zámku Svijany. Podrobnější informace o tomto produktu naleznete níže.

Zobrazit celý popis produktu >>>>

O prodejci Adrop

Adrop.cz je online obchod specializující se na prodej zážitků, které mají za cíl nabídnout zákazníkům nezapomenutelné a originální zážitky. Na této platformě mohou zájemci objevit širokou škálu aktivit, které zahrnují adrenalinové dobrodružství, relaxační wellness procedury, kulturní akce, výlety a gastronomické zážitky.

Eshop adrop.cz vyniká svým uživatelsky přívětivým rozhraním, které umožňuje snadné procházení nabídky a rychlé vyhledávání konkrétních typů zážitků. Zákazníci mohou využít detailní popisy každé nabízené aktivity, fotografií a možnosti zakoupení zážitku přímo online.

Ušetřete na dopravě!

Rádi bychom vás informovali o výhodné možnosti dopravy na místo konání našich akcí. Ve spolupráci s naším partnerským autobusovým dopravcem jsme pro vás připravili speciální nabídku. Nyní máte možnost využít pohodlnou a spolehlivou autobusovou dopravu, která vám nejen usnadní cestu, ale také vám umožní ušetřit finance, které byste jinak vynaložili na individuální dopravu.

Rezervujte si místo v autobuse >>>>

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

Pivní pobyt na Zámku Svijany
Pivní pobyt na Zámku Svijany

4290 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart