Relax na plážích Severního Kypru + ANTICKÝ SALAMIS + DIVOKÁ PŘÍRODA KARPASU (let

36990 

SKU: 14917A Kategorie: ,
Přidejte svou recenzi

Dovolená, na kterou se nezapomíná, je tady. Čekají vás prosluněné písečné pláže a výhled z hradu svatého Hilariona v Kyrenii. Prohlédnete si antické památky města Salamis, gotickou mešitu v tajemné Famagustě i klášter Bellapais. Vyzkoušíte léčivý podzemní pramen a skvělou ostrovní kuchyni. Poznáte nespoutanou přírodu Karpasu… Dopřejte si odpočinek i skryté perly Severního Kypru!

Ubytování

ubytování v hotelu v jednolůžkových, dvoulůžkových a dle dostupnosti i třílůžkových pokojích

O prodejci RadyNaCestu.cz

RadyNaCestu.cz nabízí zájezdy do 61 zemí světa, které umožňují cestovatelům vyhnout se turistickým pastem. S nadšenými průvodci, kteří osobně testují každý zájezd, garantujeme autentické a méně známé zážitky. Zapomeňte na masovku a objevte s námi skryté poklady destinací, kde se setkáte s místní kulturou a atmosférou. Díky RadyNaCestu.cz získáte nejenom průvodce, ale společníka na unikátních cestách, kde žádná cesta není stejná.

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

Relax na plážích Severního Kypru + ANTICKÝ SALAMIS + DIVOKÁ PŘÍRODA KARPASU (let
Relax na plážích Severního Kypru + ANTICKÝ SALAMIS + DIVOKÁ PŘÍRODA KARPASU (let

36990 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart