Romantický pobyt v Tančícím domě a piknik na Vltavě

Přidejte svou recenzi

Touží Vaše drahá polovička po výletě lodičkou po Vltavě? Máte jedinečnou příležitost splnit její přání a ještě to korunovat romantickým pobytem v ikonickém Tančícím domě. Krom zapůjčení lodičky Vám v restauraci Ginger & Fred, pod taktovkou šéfkuchaře Ondřeje Slaniny, připraví vynikající piknikový koš plný dobrot! Vypadá to, že vás čeká překrásný víkend plný romantiky, proto si užijte společně strávený čas naplno. 🙂

Popis a specifikace produktu jsou k dispozici na webových stránkách. V katalogu si také můžete přečíst recenze na Romantický pobyt v Tančícím domě a piknik na Vltavě. Popis obsahuje informace o prodejci Zážitky.cz a doporučení, kde zakoupit Romantický pobyt v Tančícím domě a piknik na Vltavě. Podrobnější informace o tomto produktu naleznete níže.

Zobrazit celý popis produktu >>>>

O prodejci Zážitky.cz

Zážitky.cz je internetový portál specializovaný na prodej a nabídku zážitků a dárkových poukazů. Tato platforma umožňuje zákazníkům zakoupit nebo darovat různorodé zážitky, jako jsou adrenalinové sporty, wellness procedury, kulturní akce, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Zážitky.cz spolupracuje s různými poskytovateli služeb a partnery, aby mohl nabídnout bohatý výběr zážitků pro různé vkusy a preference.

Mezi hlavní výhody nakupování prostřednictvím Zážitky.cz může patřit široký výběr zážitků, možnost zakoupení dárkových poukazů, flexibilita výběru termínu a místa konání a často i možnost vrácení nevyužitého poukazu v případě, že obdarovaná osoba nemůže zážitek využít.

Ušetřete na dopravě!

Rádi bychom vás informovali o výhodné možnosti dopravy na místo konání našich akcí. Ve spolupráci s naším partnerským autobusovým dopravcem jsme pro vás připravili speciální nabídku. Nyní máte možnost využít pohodlnou a spolehlivou autobusovou dopravu, která vám nejen usnadní cestu, ale také vám umožní ušetřit finance, které byste jinak vynaložili na individuální dopravu.

Rezervujte si místo v autobuse >>>>

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

Romantický pobyt v Tančícím domě a piknik na Vltavě
Romantický pobyt v Tančícím domě a piknik na Vltavě

10550 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart