Střední Portugalsko + VÝLETNÍ JÍZDA ŽELEZNICÍ + TEMPLÁŘSKÝ KLÁŠTER A LISABON (le

26990 

SKU: 14966A Kategorie: ,
Přidejte svou recenzi

Za perlami středního Portugalska… Vyrazíte v čase až do středověku a poznáte, co skrývá půvabné město Óbidos. Ochutnáte typický višňový likér. Vydáte se na vlakovou jízdu podél řeky Tajo a objevíte krásu zdejších hradů. V Tomaru odhalíte templářské tajemství. Lisabon vás dostane svými uličkami a atmosférickými čtvrtěmi. Vymaňte se z rutiny a zažijte nevšední Portugalsko!

Ubytování

ubytování v hotelích v jednolůžkových, dvoulůžkových a dle dostupnosti i třílůžkových pokojích
ubytování v menších pokojích s vlastním soc. zařízením

O prodejci RadyNaCestu.cz

RadyNaCestu.cz nabízí zájezdy do 61 zemí světa, které umožňují cestovatelům vyhnout se turistickým pastem. S nadšenými průvodci, kteří osobně testují každý zájezd, garantujeme autentické a méně známé zážitky. Zapomeňte na masovku a objevte s námi skryté poklady destinací, kde se setkáte s místní kulturou a atmosférou. Díky RadyNaCestu.cz získáte nejenom průvodce, ale společníka na unikátních cestách, kde žádná cesta není stejná.

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

Střední Portugalsko + VÝLETNÍ JÍZDA ŽELEZNICÍ + TEMPLÁŘSKÝ KLÁŠTER A LISABON (le
Střední Portugalsko + VÝLETNÍ JÍZDA ŽELEZNICÍ + TEMPLÁŘSKÝ KLÁŠTER A LISABON (le

26990 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart