To nejlepší z Filipín + RÝŽOVÉ TERASY SVĚTA + PLÁŽE TROPICKÉHO RÁJE (letecky z P

89990 

SKU: 14929A Kategorie: ,
Přidejte svou recenzi

Nekonečná rýžová pole, bílé pláže, nedotčená příroda… Objevíte nejstarší filipínský chrám i španělskou čtvrť Manily. Projdete se rýžovými terasami v Batadu či Banaue. Zjistíte, co skrývá Údolí ozvěn. Vyrazíte k sopečnému jezeru i Čokoládovým horám. Ochutnáte místní pokrmy. Odpočinete si u moře. Prožijte exotiku v každém okamžiku – dopřejte si tropický ráj Filipín!

Ubytování

ubytování je zajištěno ve 3* a 4 * hotelech ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastní koupelnou

O prodejci RadyNaCestu.cz

RadyNaCestu.cz nabízí zájezdy do 61 zemí světa, které umožňují cestovatelům vyhnout se turistickým pastem. S nadšenými průvodci, kteří osobně testují každý zájezd, garantujeme autentické a méně známé zážitky. Zapomeňte na masovku a objevte s námi skryté poklady destinací, kde se setkáte s místní kulturou a atmosférou. Díky RadyNaCestu.cz získáte nejenom průvodce, ale společníka na unikátních cestách, kde žádná cesta není stejná.

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

To nejlepší z Filipín + RÝŽOVÉ TERASY SVĚTA + PLÁŽE TROPICKÉHO RÁJE (letecky z P
To nejlepší z Filipín + RÝŽOVÉ TERASY SVĚTA + PLÁŽE TROPICKÉHO RÁJE (letecky z P

89990 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart