To nejlepší z Paříže nejen pro 65+ a ZÁMEK MONTE-CRISTO (letecky z Prahy)

18490 

SKU: 14949A Kategorie: ,
Přidejte svou recenzi

Město nad Seinou… Zážitek na celý život. Užijete si výhled z Eiffelovy věže či Vítězného oblouku, pařížské ikony z paluby lodi, nasvícenou katedrálu Notre-Dame i pohodu Tuilerijských zahrad. K bazilice uměleckého Montmartru se vyvezete lanovkou a objevíte, co skrývá Dumasův zámeček Monte-Cristo. S průvodcem, který vše zařídí. Poznávejte Paříž bez starostí a v každém věku!

Ubytování

ubytování v hotelích v jednolůžkových, dvoulůžkových a dle dostupnosti i třílůžkových pokojích
ubytování je v menších pokojích s vlastním soc. zařízením

O prodejci RadyNaCestu.cz

RadyNaCestu.cz nabízí zájezdy do 61 zemí světa, které umožňují cestovatelům vyhnout se turistickým pastem. S nadšenými průvodci, kteří osobně testují každý zájezd, garantujeme autentické a méně známé zážitky. Zapomeňte na masovku a objevte s námi skryté poklady destinací, kde se setkáte s místní kulturou a atmosférou. Díky RadyNaCestu.cz získáte nejenom průvodce, ale společníka na unikátních cestách, kde žádná cesta není stejná.

Zabezpečte svou cestu!

Rádi bychom vás informovali o možnosti sjednání výhodného cestovního pojištění pro váš nadcházející výlet. Spolupracujeme s renomovanou pojišťovnou, abychom vám zajistili komplexní ochranu během cesty. S naším pojištěním můžete cestovat s klidnou myslí, vědomi si toho, že jste chráněni před nečekanými událostmi a finančními riziky.

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění.

Zajistěte si svou pojistku pro bezpečný a bezstarostný výlet >>>>

To nejlepší z Paříže nejen pro 65+ a ZÁMEK MONTE-CRISTO (letecky z Prahy)
To nejlepší z Paříže nejen pro 65+ a ZÁMEK MONTE-CRISTO (letecky z Prahy)

18490 

Kouzelný děda
Logo
Shopping cart